Makita Sp6000j1x2
Van de bekende 230V invalcirkelzaag is nu een nieuwe uitvoering, de SP6000J1X2. Deze set bevat naast de 165 mm invalcirkelzaag in Mbox ook 2 geleiderails van 1500 mm, een koppelstripset om de geleiderails aan elkaar te koppelen en een tas. De duurzame en waterdichte Cordura draagtas biedt plaats aan 2 geleiderails en heeft een handig opberg vak voor de koppelstrips en eventueel een geleiderailadapter. De draagriem is gemakkelijk los te koppelen via gespsluitingen. Snel, zuiver en splintervrij zagen was nog nooit zo makkelijk. Ideaal voor het nauwkeurig op maat zagen van plaatmaterialen, massieve houten panelen en voor het uitzagen van rechte uitsparingen. Dankzij de ingebouwde vergrendeling kantelt de zaag niet van de rail als deze onder een hoek van 45° gebruikt wordt.
Codice articolo
Makita Sp6000j1x2
Kruis.nl code: 558617
Makita code: SP6000J1X2
Kruis.nl code: 558617
Makita code: SP6000J1X2
Bestellen
€ 467.26
Prezzo IVA incl
Prezzo IVA incl
In magazzino
Ordinato oggi prima delle 15:00, spedito lo stesso giorno. È possibile ritirare immediatamente il prodotto presso il nostro negozio di Rotterdam.
Spedito gratuitamente
La spedizione è gratuita. Non ci sono costi di spedizione. Basato sulla consegna in Italia.
Kenmerken en specificaties
Overige kenmerken | |
| Afmeting LxBxH | 346 x 225 x 252 mm |
| Aansluitkabel | 4 m |
| Gewicht | 4,4 kg |
| Koffer | Ja |
| Softgrip | Ja |
| Asblokkering | Ja |
| Voorbereiding stofafzuiging | Ja |
| Softstart | Ja |
| Motorrem | Ja |
| Toerenregeling | Ja |
Zaag prestaties | |
| Zaaghoogte bij 90° (max) | 56 mm |
| Zaaghoogte bij 45° (max) | 40 mm |
| Diameter zaagblad | 165 mm |
| Asgat zaagblad | 20 mm |
| Onbelast toerental (max) | 6400 tpm |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 230 volt |
| Maximaal vermogen | 1300 watt |







