Cirkelzaagblad Pcd 165X20x2.3 4T
Cirkelzaagbladen speciaal ontworpen voor het zagen van vezelcementplaten. Deze bladen zijn voorzien van PCD (PolyCrystalline Diamond) tanden voor een lange levensduur. Deze bladen zijn perfect gespannen voor mooie en precieze zaagsneden. Uitermate geschikt voor: vezelcementplaat, hardie board. Geschikt voor: polyester glasvezel.
Codice articolo
Cirkelzaagblad Pcd 165X20x2.3 4T
Kruis.nl code: 897484
Makita code: B-22997
Kruis.nl code: 897484
Makita code: B-22997
Offerta speciale temporanea
Questa offerta è valida esclusivamente in combinazione con prodotti selezionati. L’offerta non può essere ordinata separatamente ed è disponibile solo con l’acquisto di un prodotto partecipante.
Kenmerken en specificaties
Cirkelzaagblad kenmerken | |
| Diameter | 165 mm |
| Asgat | 20 mm |
| Aantal tanden | 4 |
| Breedte zaagsnede | 2,3 mm |
| Geschikt voor cirkelzaag | Ja |
| Geschikt voor hout | Nee |
| Geschikt voor kunststof | Nee |
| Geschikt voor laminaat | Nee |
| Geschikt voor aluminium | Nee |
| Geschikt voor vezelcement | Ja |
| Geschikt voor metaal | Nee |
