Makita B-33015
TBV : SP6000. Cirkelzaagbladen ontwikkeld voor invalzagen. Beschikbaar voor hout. Het ontwerp zorgt voor een mooie zaagsnede. Deze bladen hebben een gepatenteerde antivibratie technologie. De lagere vibratie zorgt voor een zuivere afwerking. Door de hoge stabiliteit van het blad wordt gemakkelijk de eerste aanzet gemaakt. ATB vertanding. Ook zijn 165 mm Mforce handcirkelzaagbladen zeer geschikt voor de invalzaag. Geschikt voor: bekistingshout, spaanplaat, OSB, duplex-, triplex- en multiplexhout, MDF, laminaat, parket.
Codice articolo
Makita B-33015
Kruis.nl code: 452698
Makita code: B-33015
Kruis.nl code: 452698
Makita code: B-33015
Bestellen
€ 47.58
Prezzo IVA incl
Prezzo IVA incl
Su ordinazione
Questo articolo è esaurito. Il tempo di consegna è di solito una settimana, ti informeremo se risulta essere diverso.
Costi di consegna
Se l’ordine totale supera 244.00 €, la spedizione è gratuita. Al di sotto di questo importo, i costi di spedizione sono 12.81 €.
Kenmerken en specificaties
Cirkelzaagblad kenmerken | |
| Diameter | 165 mm |
| Asgat | 20 mm |
| Aantal tanden | 48 |
| Breedte zaagsnede | 2,2 mm |
| Geschikt voor cirkelzaag | Ja |
| Geschikt voor hout | Ja |
| Geschikt voor kunststof | Ja |
| Geschikt voor laminaat | Ja |
| Geschikt voor aluminium | Nee |
| Geschikt voor vezelcement | Nee |
| Geschikt voor metaal | Nee |
Bijzonderheden
Dit is het standaard blad van de SP6000
