Makita Cirkelzaagblad Mforce 165X20x2.0 24T
TBV SP6000. Makita Mforce hardmetalen handcirkelzaagbladen. Nieuwe generatie zaagbladen met vernieuwd tanddesign. Tanden zijn voorzien van een dubbele snijhoek van 10° wat een agressieve en snelle zaagsnede garandeert. De M-vormig dubbelsnijdende tand zorgt ervoor dat een afwerking van een 48-tands blad wordt bereikt met een 24-tands blad. De 165 mm bladen zijn zeer geschikt voor de invalzaag. Uitermate geschikt voor: zachthout/overlangs en afkorten, geplastificeerd en gefineerd hout, meubelplaat, hardhout/overlangs en afkorten. Geschikt voor: zachthout/fijn afkorten, duplex-, triplex- en multiplexhout.
Codice articolo
Makita Cirkelzaagblad Mforce 165X20x2.0 24T
Kruis.nl code: 724156
Makita code: B-32007
Kruis.nl code: 724156
Makita code: B-32007
Bestellen
€ 32.94
Prezzo IVA incl
Prezzo IVA incl
Su ordinazione
Questo articolo è esaurito. Il tempo di consegna è di solito una settimana, ti informeremo se risulta essere diverso.
Costi di consegna
Se l’ordine totale supera 244.00 €, la spedizione è gratuita. Al di sotto di questo importo, i costi di spedizione sono 12.81 €.
Kenmerken en specificaties
Cirkelzaagblad kenmerken | |
| Diameter | 165 mm |
| Asgat | 20 mm |
| Aantal tanden | 24 |
| Breedte zaagsnede | 2 mm |
| Geschikt voor cirkelzaag | Ja |
| Geschikt voor hout | Ja |
| Geschikt voor kunststof | Ja |
| Geschikt voor laminaat | Ja |
| Geschikt voor aluminium | Nee |
| Geschikt voor vezelcement | Nee |
| Geschikt voor metaal | Nee |
