Makita Df001gz
LET OP: Basic machines worden geleverd zonder accu's of laders. Uiterst sterk voor zware boor-/schroefklussen met grotere diameters. 2 functies: schroeven en boren. Bij plotselinge reductie in toeren of bij klemmen van de boor in het materiaal treedt Active Feedback sensing Technology (AFT) in werking en schakelt de machine uit. Uitgerust met elektronische slipkoppeling met 21 standen in hoog toerental en 41 standen in laag toerental. Draaiwiel in de voet om het gewenste koppel snel digitaal in te stellen. Sterke machine die toch compact gebouwd is. Geschikt voor buiten gebruik, door eXtreme Protection Technology (XPT) beter beschermd tegen het binnendringen van stof en vocht. Duurzame, energiezuinige en onderhoudsvrije koolborstelloze motor met elektronische sturing. Duurzaam dankzij beveiliging tegen overbelasting, oververhitting en diepontlading van de accu. Comfortabel in gebruik dankzij goede machine balans en de ergonomische, met rubber beklede handgreep.
Codice articolo
Makita Df001gz
Kruis.nl code: 661208
Makita code: DF001GZ
Kruis.nl code: 661208
Makita code: DF001GZ
Bestellen
€ 226.92
Prezzo IVA incl
Prezzo IVA incl
Su ordinazione
Questo articolo è esaurito. Il tempo di consegna è di solito una settimana, ti informeremo se risulta essere diverso.
Costi di consegna
Se l’ordine totale supera 244.00 €, la spedizione è gratuita. Al di sotto di questo importo, i costi di spedizione sono 12.81 €.
Kenmerken en specificaties
Boor prestaties | |
| Type boorkop | Snelspan |
| Opname boorkop | 1,5 tot 13 mm |
| Max. toerental | 2600 tpm |
| Koppel (laag) | 60 Nm |
| Koppel (hoog) | 115 Nm |
| Boren in staal | 20 mm |
| Boren in hout | 50 mm |
| Links- en rechtsomdraaiend | Ja |
Overige kenmerken | |
| Koffer | Doos |
| Softgrip | Ja |
| Toerenregeling | Ja |
| Ingebouwde verlichting | Ja |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 40 volt |
| Accu soort / type | Li-Ion |
| Aantal accu's | Geen |
| Motor type | Koolborstelloos |
Bijzonderheden
Leveromvang : Handgreep assy.


