Makita Hw112
Lichtgewicht en compacte hogedrukreiniger voor thuisgebruik. Ideaal voor bijvoorbeeld het reinigen van motorfietsen, tuinmeubilair en balkons. Uitgerust met een duurzaam aluminium pomphuis en RVS plunjers. Voorzien van 5,5 meter waterslang tussen de machine en de spuitlans. Ergonomische bouw van de machine maakt hem gemakkelijk transporteerbaar. Hogedrukreiniger met een maximale wateropbrengst van 370 liter per uur.
Codice articolo
Makita Hw112
Kruis.nl code: 298203
Makita code: HW112
Kruis.nl code: 298203
Makita code: HW112
Bestellen
€ 224.69
Prezzo IVA incl
Prezzo IVA incl
Su ordinazione
Questo articolo è esaurito. Il tempo di consegna è di solito una settimana, ti informeremo se risulta essere diverso.
Costi di consegna
Se l’ordine totale supera 244.00 €, la spedizione è gratuita. Al di sotto di questo importo, i costi di spedizione sono 12.81 €.
Kenmerken en specificaties
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 230 volt |
| Maximaal vermogen | 1600 watt |
Hogedruk kenmerken | |
| Max. werkdruk | 100 bar |
| Water opbrengst | 370 l/uur |
| Max. temperatuur | 50 graden |
| Slang lengte | 5,5 meter |
Overige kenmerken | |
| Afmeting LxBxH | 360 x 310 x 710 mm |
| Gewicht | 7,4 kg |
