Makita Tw160dzj
Uiterst geschikt voor de lichtere verbindingen (M6-M12). Digitaal instelbaar op twee standen: laag en hoog toerental. Auto stop modus bij achteruit draaien. Machine stopt automatisch zodra de bout of moer voldoende is losgedraaid. Lichtgewicht, compact en smal (55 mm) motorhuis. Compact formaat ideaal voor nauwe ruimten. Voorzien van 3/8" vierkant aansluiting. Krachtige borstelloze motor. Met LED-verlichting voor beter zicht op het werk.
Codice articolo
Makita Tw160dzj
Kruis.nl code: 804719
Makita code: TW160DZJ
Kruis.nl code: 804719
Makita code: TW160DZJ
Bestellen
€ 142.72
Prezzo IVA incl
Prezzo IVA incl
Su ordinazione
Questo articolo è esaurito. Il tempo di consegna è di solito una settimana, ti informeremo se risulta essere diverso.
Costi di consegna
Se l’ordine totale supera 244.00 €, la spedizione è gratuita. Al di sotto di questo importo, i costi di spedizione sono 12.81 €.
Kenmerken en specificaties
Overige kenmerken | |
| Afmeting LxBxH | 144 x 66 x 213 mm |
| Gewicht | 1 kg |
| Koffer | Systainer |
| Softgrip | Ja |
| Softstart | Ja |
| Geluidsdrukniveau (LpA) | 93 dB(A) |
| Motorrem | Ja |
| Toerenregeling | Ja |
| Ingebouwde verlichting | Ja |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 12 volt |
| Accu soort / type | Li-Ion |
| Aantal accu's | Geen |
| Motor type | Koolborstelloos |
Slagsleutel kenmerken | |
| Aansluiting/opname | 3/8 inch |
| Max. aantal slagen | 3600 per minuut |
| Max. toerental | 2600 tpm |
| Max. aandraaimoment | 160 Nm |
| Max. diameter bouten | 14 mm |
| Max. diameter schroeven | 5 mm |
| Instelbaar koppel/snelheid | 2 standen |
Bijzonderheden
Leveromvang : Draaghaak kort in Mbox nr1.



