Makita Hr003gz02
Uitgerust met efficiënte BL-motor die de kracht en prestatie biedt van gesnoerde equivalent HR2811FT. Voorzien van elektronica voor constant toerental en variabele toerenregeling. Ideale combihamer voor gaten tot 16 mm, maar kan tot 28 mm in beton. In combinatie met de stofafzuiging is de maximale boorlengte inclusief SDS-PLUS aansluiting 260 mm. Zeer laag trillingsniveau door Anti Vibratie Technologie (AVT), 7,0 m/s² bij boren in beton (45% van HR2811FT). Combihamer met drie functies: boren, hamerboren en lichte breekwerkzaamheden. Slagkracht (2.9 Joules) is gelijk aan de gesnoerde equivalent HR2811FT. Met dubbele LED-verlichting voor beter zicht op het werk. Geschikt voor buiten gebruik, door eXtreme Protection Technology (XPT) beter beschermd tegen het binnendringen van stof en vocht. Communicatie tussen machine en accu maximaliseert de werking van de machine en de beveiliging van de accu. Duurzame, energiezuinige en onderhoudsvrije koolborstelloze motor met elektronische sturing.
Codice articolo
Makita Hr003gz02
Kruis.nl code: 694246
Makita code: HR003GZ02
Kruis.nl code: 694246
Makita code: HR003GZ02
Bestellen
€ 413.58
Prezzo IVA incl
Prezzo IVA incl
Su ordinazione
Questo articolo è esaurito. Il tempo di consegna è di solito una settimana, ti informeremo se risulta essere diverso.
Spedito gratuitamente
La spedizione è gratuita. Non ci sono costi di spedizione. Basato sulla consegna in Italia.
Kenmerken en specificaties
Boor prestaties | |
| Slagkracht | 2,8 Joule |
| Slagstop | Ja |
| Beitelstand | Ja |
| Type boorkop | SDS-Plus |
| Max. toerental | 980 tpm |
| Boren in steen | 54 mm |
| Boren in staal | 13 mm |
| Boren in hout | 32 mm |
| Max. aantal slagen | 5000 per minuut |
| Boren in beton | 28 mm |
| Links- en rechtsomdraaiend | Ja |
Overige kenmerken | |
| Afmeting LxBxH | 358 x 102 x 232 mm |
| Gewicht | 6,6 kg |
| Koffer | Systainer |
| Softgrip | Ja |
| Softstart | Ja |
| Motorrem | Ja |
| Toerenregeling | Ja |
| Ingebouwde verlichting | Ja |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 40 volt |
| Accu soort / type | Li-Ion |
| Aantal accu's | Geen |
| Motor type | Koolborstelloos |
Bijzonderheden
Leveromvang : Stofafzuigunit DX12, Boor- en beitelvet 100ml dispenser, Diepteaanslag (staal) 6,0 mm, Reinigingsdoek in Mbox nr4.




