Makita Dtd171zj
's Werelds geavanceerde slagschroevendraaier: 8 instellingen. 2 T-standen: Voor werken met teks of zelfborende schroeven in zowel dun als dik metaal. Snelwisseltoets onder de kop voor het instellen van de slagkracht. Programmeerbare voorkeurstand met snelwisseltoets te selecteren. Breder bereik aan verbindingen: van lichte tot zware verbindingen (M4 tot M14). Vier instelbare toerentallen: van zacht naar medium tot hard naar max. Voorzien van dubbele ledverlichting voor werken zonder schaduw. Ongekend compact: uiterst hanteerbaar voor lastige plekken. Goed gebalanceerd: comfortabel voor ook bovenhands werken. Tevens uitstekende gebruikersvriendelijkheid door zijn lage gewicht. Bijzonder energiezuinig en duurzaam dankzij koolborstelloze motor. Ideale machine om perfect gecontroleerd en betrouwbaar mee te monteren. Beter beschermd tegen het binnendringen van stof en vocht.
Codice articolo
Makita Dtd171zj
Kruis.nl code: 213760
Makita code: DTD172ZJ
Kruis.nl code: 213760
Makita code: DTD172ZJ
Bestellen
€ 181.50
Prezzo IVA incl
Prezzo IVA incl
Su ordinazione
Questo articolo è esaurito. Il tempo di consegna è di solito una settimana, ti informeremo se risulta essere diverso.
Costi di consegna
Se l’ordine totale supera 244.00 €, la spedizione è gratuita. Al di sotto di questo importo, i costi di spedizione sono 12.81 €.
Kenmerken en specificaties
Overige kenmerken | |
| Gewicht | 1 kg |
| Koffer | Systainer |
| Softgrip | Ja |
| Geluidsdrukniveau | 97 dB(A) |
| Softstart | Ja |
| Motorrem | Ja |
| Toerenregeling | Ja |
| Ingebouwde verlichting | Ja |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 18 volt |
| Accu soort / type | Li-Ion |
| Aantal accu's | Geen |
| Motor type | Koolborstelloos |
Slagsleutel kenmerken | |
| Aansluiting/opname | 1/4 inch |
| Max. aantal slagen | 3800 per minuut |
| Max. toerental | 3600 tpm |
| Max. aandraaimoment | 180 Nm |
| Max. diameter schroeven | 16 mm |
| Aandraaimoment min. | 20 Nm |
| Aandraaimoment max. | 180 Nm |
| Instelbaar koppel/snelheid | 4 standen |
Bijzonderheden
leveromvang:
mbox






