Makita Dbn600rtj
Sterke afwerktacker voor brads van 25 mm tot 64 mm. Uiterst geschikt voor het monteren van hout-op-hout verbindingen, architraven, lijsten en glaslatten. Uitgerust met een systeem voor continue schieten. Eventuele vastgelopen brads zijn makkelijk, zonder gereedschap te verwijderen. Makkelijke diepte-instelling met draaiwiel. Beveiliging tegen droog schieten, stopt automatisch bij de laatste 6-9 bradsen voorkomt zo schade aan het werkstuk. Accu beveiliging tegen diepontlading en oververhitting. Voorzien van LED-verlichting voor beter zicht op het werkstuk. Korte afstand tussen neus en werkoppervlakte (35 mm) voor beter zicht op werkstuk. Schiet tot 1000 brads met een volle 5,0 Ah (BL1850B) accu. Magazijn voor 110 brads. Onzichtbaar bevestigen in alle flexibiliteit.
Codice articolo
Makita Dbn600rtj
Kruis.nl code: 416252
Makita code: DBN600RTJ
Kruis.nl code: 416252
Makita code: DBN600RTJ
Bestellen
€ 653.94
Prezzo IVA incl
Prezzo IVA incl
In magazzino
Ordinato oggi prima delle 15:00, spedito lo stesso giorno. È possibile ritirare immediatamente il prodotto presso il nostro negozio di Rotterdam.
Spedito gratuitamente
La spedizione è gratuita. Non ci sono costi di spedizione. Basato sulla consegna in Italia.
Kenmerken en specificaties
Overige kenmerken | |
| Afmeting LxBxH | 296 x 108 x 318 mm |
| Gewicht | 3,8 kg |
| Koffer | Systainer |
| Softgrip | Ja |
Spanning en vermogen | |
| Accu inhoud | 5,0 Ah |
| Spanning | 18 volt |
| Accu soort / type | Li-Ion |
| Aantal accu's | 2 |
| Oplaadtijd | 40 min. |
| Motor type | 4-polig |
Tacker kenmerken | |
| Dikte spijkers | 1,6 mm |
| Max. lengte spijkers | 64 mm |
| Lader capaciteit | 110 stuks |
Bijzonderheden
Leveromvang : Leveromvang : 2 x accu 18V 5.0Ah, snellader, Draaghaak, Neusadapter, Veiligheidsbril in Mbox nr4.

