Makita Ddf485rtj
Gebruikersvoordelen
Uiterst geschikt voor allround boor- en schroefwerkzaamheden.
2 functies: boren en schroeven.
Hoog werkcomfort door uitstekende machinebalans en compact formaat.
Elektronische toerenregeling via de schakelaar. Zeer constant toerental door de BL-motor.
Duurzame, energiezuinige en onderhoudsvrije machine dankzij koolborstelloze motor.
Voorzien van dubbele ledverlichting voor nog beter zicht.
Beter beschermd tegen stof en vocht door uniek ontwerp aan de binnen- en buitenkant van de behuizing.
Machine waarbij de accu is beveiligd tegen overbelasting, oververhitting en diepontlading.
Codice articolo
Makita Ddf485rtj
Kruis.nl code: 746698
Makita code: DDF485RTJ
Kruis.nl code: 746698
Makita code: DDF485RTJ
Bestellen
€ 345.44
Prezzo IVA incl
Prezzo IVA incl
Su ordinazione
Questo articolo è esaurito. Il tempo di consegna è di solito una settimana, ti informeremo se risulta essere diverso.
Spedito gratuitamente
La spedizione è gratuita. Non ci sono costi di spedizione. Basato sulla consegna in Italia.
Kenmerken en specificaties
Boor prestaties | |
| Type boorkop | Snelspan |
| Koppel (laag) | 27 Nm |
| Koppel (hoog) | 50 Nm |
| Boren in staal | 13 mm |
| Boren in hout | 38 mm |
| Toerenregeling | Ja |
| Links- en rechtsomdraaiend | Ja |
Overige kenmerken | |
| Koffer | Ja |
| Softgrip | Ja |
| Asblokkering | Ja |
| Softstart | Ja |
| Motorrem | Ja |
| Toerenregeling | Ja |
| Ingebouwde verlichting | Ja |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 18 volt |
Bijzonderheden
leveromvang:
snellader
accu 5,0ah x2
draaghaak
afdekkap
schroefbit
mbox
kofferinzet
zijhandgreep
