Makita M9800kx4
Oscillerende Multitool die kan: schuren, schrapen, snijden en zagen. Veelzijdige machine vanwege het brede verbruiksartikelen assortiment voor diverse bewerkingen. Ideale machine voor renovatie- en verbouwingswerkzaamheden. Uitgerust met een stofafzuiging dat stofvrij werken mogelijk maakt. Uitgerust met toerenregeling (draaiknop) voor bewerken verschillende materialen. Eenvoudig werken in de kleinste hoekjes en ruimten: bladen te plaatsen in 12 verschillende hoeken.
Codice articolo
Makita M9800kx4
Kruis.nl code: 320095
Makita code: M9800KX4
Kruis.nl code: 320095
Makita code: M9800KX4
Bestellen
€ 146.24
Prezzo IVA incl
Prezzo IVA incl
Su ordinazione
Questo articolo è esaurito. Il tempo di consegna è di solito una settimana, ti informeremo se risulta essere diverso.
Costi di consegna
Se l’ordine totale supera 244.00 €, la spedizione è gratuita. Al di sotto di questo importo, i costi di spedizione sono 12.81 €.
Kenmerken en specificaties
Oscillerende kenmerken | |
| Aantal trillingen | 22000 min |
| Oscillatiehoek links/rechts | 1.6 Graden |
Overige kenmerken | |
| Afmeting LxBxH | 283 x 68 x 98 mm |
| Aansluitkabel | 2 m |
| Gewicht | 1,3 kg |
| Koffer | Ja |
| Geluidsdrukniveau (LpA) | 78 dB(A) |
| Toerenregeling | Ja |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 230 volt |
| Maximaal vermogen | 200 watt |
Bijzonderheden
Leveromvang : Stofafzuigadapter Multitool, Sleutelhouder 5,6Mm, Inbussleutel 5,0 mm, Invalzaagblad 10mm metaal, Steunzool driehoek velcro, Invalzaagblad 32mm hout&metaal, Schuurvel 3-k K60 Red V, Schuurvel 3-k K100 Red V, Schuurvel 3-k 94mm K150 Red Velcro in koffer.




