Makita M4301
Instapmodel: voor lichte zaagwerkzaamheden in hout, kunststof en metaal. Uitgerust met variabele toerenregeling in de schakelaar. Uitgerust met 3 pendelstanden: voor fijne tot grove afwerking. Stofvrij werken is mogelijk dankzij stofzuigeraansluiting . Maximale grip, controle en werkcomfort door ergonomische vorm en softgrip. De prijs staat in verhouding met het gebruik van versoberde machinematerialen.
Codice articolo
Makita M4301
Kruis.nl code: 380747
Makita code: M4301
Kruis.nl code: 380747
Makita code: M4301
Bestellen
€ 81.02
Prezzo IVA incl
Prezzo IVA incl
Su ordinazione
Questo articolo è esaurito. Il tempo di consegna è di solito una settimana, ti informeremo se risulta essere diverso.
Costi di consegna
Se l’ordine totale supera 244.00 €, la spedizione è gratuita. Al di sotto di questo importo, i costi di spedizione sono 12.81 €.
Kenmerken en specificaties
Overige kenmerken | |
| Aansluitkabel | 2 m |
| Gewicht | 1,9 kg |
| Softgrip | Ja |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 230 volt |
| Maximaal vermogen | 450 watt |
Decoupeerzaag kenmerken | |
| Max. aantal slagen | 3100 per minuut |
| Zaagslaglengte | 18 mm |
| Afschuincapaciteit | 45 graden |
| Max. zagen in hout | 65 mm |
| Max. zagen in staal | 6 mm |
| Sleutelvrij wisselsysteem | Nee |
| Pendeltrappen | 3 |
Bijzonderheden
Leveromvang : Inbussleutel 3,0mm, Decoupeerzgb hout 76mm B10, Decoupeerzgb hout 76mm B10 (1 st).
