Makita 4351Ct
Voor dagelijks intensief zagen. Met toerentalregeling: makkelijker zagen door dikke materialen en toerenregeling voorkomt vervorming in materiaal. Extreem lage vibratie: trillingen worden geabsorbeerd door contragewicht in de aandrijving. Precies zaagresultaat door unieke vierkante zaagas waardoor de zaag niet draait. Optimaal zicht en schone zaaglijn door koelluchtkanalen die zaagsel wegblazen. Snelle en eenvoudige zaagwissel zonder gereedschap. De decoupeerzaag met T-handgreep voor professioneel gebruik.
Codice articolo
Makita 4351Ct
Kruis.nl code: 825322
Makita code: 4351CT
Kruis.nl code: 825322
Makita code: 4351CT
Bestellen
€ 181.78
Prezzo IVA incl
Prezzo IVA incl
Su ordinazione
Questo articolo è esaurito. Il tempo di consegna è di solito una settimana, ti informeremo se risulta essere diverso.
Costi di consegna
Se l’ordine totale supera 244.00 €, la spedizione è gratuita. Al di sotto di questo importo, i costi di spedizione sono 12.81 €.
Kenmerken en specificaties
Overige kenmerken | |
| Koffer | Ja |
| Softgrip | Ja |
| Voorbereiding stofafzuiging | Ja |
| Toerenregeling | Ja |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 230 volt |
| Maximaal vermogen | 720 watt |
Decoupeerzaag kenmerken | |
| Max. aantal slagen | 2800 per minuut |
| Zaagslaglengte | 26 mm |
| Afschuincapaciteit | 45 graden |
| Max. zagen in hout | 135 mm |
| Max. zagen in staal | 10 mm |
| Sleutelvrij wisselsysteem | Ja |
| Pendeltrappen | 3 |
Bijzonderheden
Leveromvang : Anti splinterplaat, Beschermzool, Stofafzuigadapter decoupeerzaag, Inbussleutel 4,0 mm, Dec. zaagblad B22, Decoupeerzaag B10, Decoupeerzaag BR13 in koffer.
