Makita Lh1201fl
Lichtgewicht, compacte tafel-, afkort- en verstekzaagmachine in één. Voorzien van ingebouwde verlichting en laserlijn voor optimale precisie. Mooi zaagwerk dankzij hoog toerental. Voorzien van een handzame knop voor het soepel en nauwkeurig in hoogte verstellen van het tafelblad. Blijvend nauwkeurig door volledige nastelbaarheid. Nulspanningsbeveiliging beschermt gebruiker tegen ongewild starten. Machine wordt geleverd met tafelverbreders.
Codice articolo
Makita Lh1201fl
Kruis.nl code: 516049
Makita code: LH1201FL
Kruis.nl code: 516049
Makita code: LH1201FL
Bestellen
€ 630.74
Prezzo IVA incl
Prezzo IVA incl
Su ordinazione
Questo articolo è esaurito. Il tempo di consegna è di solito una settimana, ti informeremo se risulta essere diverso.
Spedito gratuitamente
La spedizione è gratuita. Non ci sono costi di spedizione. Basato sulla consegna in Italia.
Kenmerken en specificaties
Overige kenmerken | |
| Aansluitkabel | 4 m |
| Gewicht | 20,7 kg |
| Softstart | Ja |
| Motorrem | Ja |
| Ingebouwde verlichting | Ja |
Zaag prestaties | |
| Zaaghoogte bij 90° (max) | 95 mm |
| Zaaghoogte bij 45° (max) | 64 mm |
| Zaaglengte bij 90° (max) | 155 mm |
| Diameter zaagblad | 305 mm |
| Onbelast toerental (max) | 3800 tpm |
| Kantelbaar L/R | tot 45 graden |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 230 volt |
| Maximaal vermogen | 1650 watt |
Bijzonderheden
Leveromvang : Zaagb hout 305x30x2,3 40T 5g, Langsgeleider cmpl., Dopsleutel, Tafelverbreder 12x90mm, Stofzak "linnen", Verticale materiaalklem, Duw lepel, Afstelhoek.






