Cirkelzaagblad Mdf 300X30x2.8 100T
Cirkelzaagbladen met Quiet cutting technologie. Ontwikkeld om vibraties te verminderen, zorgt deze technologie ervoor dat de duurzaamheid van het blad verbetert. Bovendien zorgen minder vibraties voor een grotere nauwkeurigheid en vermindert slingeren. Dit alles geeft een nauwkeurige en mooie zaagsnede. De bladen zijn voorzien van een coating ter bescherming van roest en soepel zagen. ATB vertanding. Uitermate geschikt voor: zachthout/fijn afkorten, zachthout/overlangs en afkorten, hardhout/fijn afkorten, hardhout/overlangs en afkorten, bekistingshout, spaanplaat, OSB, duplex-, triplex- en multiplexhout, MDF, laminaat, parket.
Codice articolo
Cirkelzaagblad Mdf 300X30x2.8 100T
Kruis.nl code: 740587
Makita code: B-08850
Kruis.nl code: 740587
Makita code: B-08850
Bestellen
€ 170.80
Prezzo IVA incl
Prezzo IVA incl
Su ordinazione
Questo articolo è esaurito. Il tempo di consegna è di solito una settimana, ti informeremo se risulta essere diverso.
Costi di consegna
Se l’ordine totale supera 244.00 €, la spedizione è gratuita. Al di sotto di questo importo, i costi di spedizione sono 12.81 €.
Kenmerken en specificaties
Cirkelzaagblad kenmerken | |
| Diameter | 300 mm |
| Asgat | 30 mm |
| Aantal tanden | 100 |
| Breedte zaagsnede | 2,8 mm |
| Geschikt voor tafelzaag | Ja |
| Geschikt voor hout | Ja |
| Geschikt voor kunststof | Ja |
| Geschikt voor laminaat | Ja |
| Geschikt voor aluminium | Nee |
| Geschikt voor vezelcement | Nee |
| Geschikt voor metaal | Nee |
