Cirkelzaagblad Mdf 300X30x2.6 96T
Cirkelzaagbladen specifiek ontworpen van het zagen van MDF. Deze bladen zijn voorzien van een specifiek tandontwerp, teflon coating en antivibratie sleuven. TCG vertanding. Uitermate geschikt voor: MDF.
Codice articolo
Cirkelzaagblad Mdf 300X30x2.6 96T
Kruis.nl code: 698273
Makita code: B-42656
Kruis.nl code: 698273
Makita code: B-42656
Bestellen
€ 150.06
Prezzo IVA incl
Prezzo IVA incl
Su ordinazione
Questo articolo è esaurito. Il tempo di consegna è di solito una settimana, ti informeremo se risulta essere diverso.
Costi di consegna
Se l’ordine totale supera 244.00 €, la spedizione è gratuita. Al di sotto di questo importo, i costi di spedizione sono 12.81 €.
Kenmerken en specificaties
Cirkelzaagblad kenmerken | |
| Diameter | 300 mm |
| Asgat | 30 mm |
| Aantal tanden | 96 |
| Breedte zaagsnede | 2,6 mm |
| Geschikt voor tafelzaag | Ja |
| Geschikt voor hout | Ja |
| Geschikt voor kunststof | Nee |
| Geschikt voor laminaat | Nee |
| Geschikt voor aluminium | Nee |
| Geschikt voor vezelcement | Nee |
| Geschikt voor metaal | Nee |
