Makita Hr2663
Boren en stofafzuigen in één. Ideale combihamer voor gaten tot 16 mm, maar kan tot 26 mm in beton boren. Zeer laag trillingsniveau dankzij Anti Vibratie Technologie (AVT). In combinatie met de stofafzuigunit is de nuttige boorlengte 190 mm. Voorzien van drie functies: boren, hamerboren en breken (licht). De stofafzuiging is enkel geschikt voor kwartshoudende materialen, zoals beton, kalkzandsteen en cement. De stofafzuigunit is uitgerust met een HEPA-filter om de fijnste stoffen op te vangen. De stofafzuigunit is uitgerust met telescoopgeleiding die tevens als diepte-instelling kan dienen. De stofafzuigunit kan eenvoudig via een schuif-en-klik-systeem onder de machine bevestigd worden. Door de ergonomie van de machine is het gemakkelijk en prettig boren in zowel plafond, vloer als in de muur.
Codice articolo
Makita Hr2663
Kruis.nl code: 500697
Makita code: HR2663
Kruis.nl code: 500697
Makita code: HR2663
Bestellen
€ 304.90
Prezzo IVA incl
Prezzo IVA incl
Su ordinazione
Questo articolo è esaurito. Il tempo di consegna è di solito una settimana, ti informeremo se risulta essere diverso.
Spedito gratuitamente
La spedizione è gratuita. Non ci sono costi di spedizione. Basato sulla consegna in Italia.
Kenmerken en specificaties
Boor prestaties | |
| Slagstop | Ja |
| Beitelstand | Ja |
| Type boorkop | SDS-Plus |
| Max. toerental | 1100 tpm |
| Boren in staal | 13 mm |
| Boren in hout | 32 mm |
| Max. aantal slagen | 4500 per minuut |
| Boren in beton | 26 mm |
| Links- en rechtsomdraaiend | Ja |
Overige kenmerken | |
| Afmeting LxBxH | 666 x 89 x 260 mm |
| Gewicht | 4,6 kg |
| Koffer | Ja |
| Softgrip | Ja |
| Geluidsdrukniveau (LpA) | 90 dB(A) |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 230 volt |
| Maximaal vermogen | 800 watt |
Bijzonderheden
Leveromvang : Diepteaanslag (staal) 6,0 mm zeskant, Doorvoermanchet in koffer.



