Cirkelzaagblad Tipe 190X30x2.0 40T
Hoge kwaliteit cirkelzaagbladen uitermate geschikt voor het zagen in hout met noesten en in hout met spijkers, omdat de tanden dieper in het standblad geïntegreerd zijn. Deze techniek is uitermate geschikt voor sloopwerkzaamheden. Deze bladen met hoge productiviteit en lange levensduur zijn hard en slijtvast. ATB vertanding. Uitermate geschikt voor: hardhout/fijn afkorten, constructiehout met spijkers en betonresten, constructiehout, gasbeton. Geschikt voor: duplex-, triplex- en multiplexhout.
Codice articolo
Cirkelzaagblad Tipe 190X30x2.0 40T
Kruis.nl code: 426568
Makita code: B-09503
Kruis.nl code: 426568
Makita code: B-09503
Bestellen
€ 56.12
Prezzo IVA incl
Prezzo IVA incl
Su ordinazione
Questo articolo è esaurito. Il tempo di consegna è di solito una settimana, ti informeremo se risulta essere diverso.
Costi di consegna
Se l’ordine totale supera 244.00 €, la spedizione è gratuita. Al di sotto di questo importo, i costi di spedizione sono 12.81 €.
Kenmerken en specificaties
Cirkelzaagblad kenmerken | |
| Diameter | 190 mm |
| Asgat | 30 mm |
| Aantal tanden | 40 |
| Breedte zaagsnede | 2 mm |
| Geschikt voor cirkelzaag | Ja |
| Geschikt voor hout | Ja |
| Geschikt voor kunststof | Nee |
| Geschikt voor laminaat | Nee |
| Geschikt voor aluminium | Nee |
| Geschikt voor vezelcement | Nee |
| Geschikt voor metaal | Nee |
