Cirkelzaagblad Q C 305X30x2.3 100T
Cirkelzaagbladen met Quiet cutting technologie. Ontwikkeld om vibraties te verminderen, zorgt deze technologie ervoor dat de duurzaamheid van het blad verbetert. Bovendien zorgen minder vibraties voor een grotere nauwkeurigheid en vermindert slingeren. Dit alles geeft een nauwkeurige en mooie zaagsnede. ATAF vertanding. Geschikt voor: bekistingshout, spaanplaat, OSB, spaanplaat, duplex-, triplex- en multiplexhout, MDF, laminaat, parket.
Codice articolo
Cirkelzaagblad Q C 305X30x2.3 100T
Kruis.nl code: 664437
Makita code: B-08816
Kruis.nl code: 664437
Makita code: B-08816
Bestellen
€ 124.44
Prezzo IVA incl
Prezzo IVA incl
Su ordinazione
Questo articolo è esaurito. Il tempo di consegna è di solito una settimana, ti informeremo se risulta essere diverso.
Costi di consegna
Se l’ordine totale supera 244.00 €, la spedizione è gratuita. Al di sotto di questo importo, i costi di spedizione sono 12.81 €.
Kenmerken en specificaties
Cirkelzaagblad kenmerken | |
| Diameter | 305 mm |
| Asgat | 30 mm |
| Aantal tanden | 100 |
| Breedte zaagsnede | 2,3 mm |
| Geschikt voor afkortzaag | Nee |
| Geschikt voor hout | Ja |
| Geschikt voor kunststof | Ja |
| Geschikt voor laminaat | Ja |
| Geschikt voor aluminium | Nee |
| Geschikt voor vezelcement | Nee |
| Geschikt voor metaal | Nee |
