Cirkelzaagblad Bouw 190X30x3 12T
Cirkelzaagbladen ontworpen voor zware toepassingen. De combinatie van het tandontwerp, anti-kickback rug en geïntegreerde vertanding zorgen voor een optimaal blad voor de zware omstandigheden op de bouwplaats. FTG vertanding. Uitermate geschikt voor: bekistingshout, hout met spijkers, constructiehout. Geschikt voor: hout met betonresten, spaanplaat.
Codice articolo
Cirkelzaagblad Bouw 190X30x3 12T
Kruis.nl code: 120604
Makita code: B-13683
Kruis.nl code: 120604
Makita code: B-13683
Bestellen
€ 29.28
Prezzo IVA incl
Prezzo IVA incl
Su ordinazione
Questo articolo è esaurito. Il tempo di consegna è di solito una settimana, ti informeremo se risulta essere diverso.
Costi di consegna
Se l’ordine totale supera 244.00 €, la spedizione è gratuita. Al di sotto di questo importo, i costi di spedizione sono 12.81 €.
Kenmerken en specificaties
Cirkelzaagblad kenmerken | |
| Diameter | 190 mm |
| Asgat | 30 mm |
| Aantal tanden | 12 |
| Breedte zaagsnede | 3 mm |
| Geschikt voor cirkelzaag | Ja |
| Geschikt voor hout | Ja |
| Geschikt voor kunststof | Nee |
| Geschikt voor laminaat | Nee |
| Geschikt voor aluminium | Nee |
| Geschikt voor vezelcement | Nee |
| Geschikt voor metaal | Nee |
