Makita Mls100n
Instapmodel: eenvoudige, maar degelijke uitvoering voor afkortwerk. Maximale werkhoogte van 75 mm. Verstek- en kantelzaag voor dubbel verstek (L) en enkel verstek (R). Degelijk en eenvoudig geconstrueerde machine die gemakkelijk is in gebruik. Standaard uitgerust met materiaalklem, tafelverbreders en materiaalaanslag.
Codice articolo
Makita Mls100n
Kruis.nl code: 202543
Makita code: MLS100N
Kruis.nl code: 202543
Makita code: MLS100N
Bestellen
€ 318.42
Prezzo IVA incl
Prezzo IVA incl
Su ordinazione
Questo articolo è esaurito. Il tempo di consegna è di solito una settimana, ti informeremo se risulta essere diverso.
Spedito gratuitamente
La spedizione è gratuita. Non ci sono costi di spedizione. Basato sulla consegna in Italia.
Kenmerken en specificaties
Overige kenmerken | |
| Afmeting LxBxH | 610 x 485 x 515 mm |
| Aansluitkabel | 2,5 m |
| Gewicht | 14,7 kg |
| Asblokkering | Ja |
| Motorrem | Ja |
Zaag prestaties | |
| Zaaghoogte bij 90° (max) | 130 mm |
| Zaaghoogte bij 45° (max) | 90 mm |
| Zaaglengte bij 90° (max) | 75 mm |
| Zaaglengte bij 45° (max) | 75 mm |
| Diameter zaagblad | 260 mm |
| Asgat zaagblad | 30 mm |
| Onbelast toerental (max) | 4200 tpm |
| Trekfunctie | Nee |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 230 volt |
| Maximaal vermogen | 1500 watt |
Bijzonderheden
Leveromvang: Linnen stofzak, Afstelhoek, Tafelverbreder, Materiaalaanslag, Sleutel, Materiaalklem verticaal, HM zaagb 255x30.







