Makita B-32736
Volledig geharde en gespannen cirkelzaagbladen gefabriceerd om krachten te absorberen en geheel vlak te blijven. De hoogwaardige hardmetalen tanden zijn precies geslepen voor nog scherpere kanten. Tevens hebben deze bladen een dunne standbladdikte voor minder afval en minder vermogenverlies. ATB vertanding. Uitermate geschikt voor: zachthout/fijn afkorten, hardhout/fijn afkorten. Geschikt voor: bekistingshout, spaanplaat, OSB, duplex-, triplex- en multiplexhout, MDF, laminaat, parket.
Codice articolo
Makita B-32736
Kruis.nl code: 806356
Makita code: B-32736
Kruis.nl code: 806356
Makita code: B-32736
Bestellen
€ 53.68
Prezzo IVA incl
Prezzo IVA incl
In magazzino
Ordinato oggi prima delle 15:00, spedito lo stesso giorno. È possibile ritirare immediatamente il prodotto presso il nostro negozio di Rotterdam.
Costi di consegna
Se l’ordine totale supera 244.00 €, la spedizione è gratuita. Al di sotto di questo importo, i costi di spedizione sono 12.81 €.
Kenmerken en specificaties
Cirkelzaagblad kenmerken | |
| Diameter | 260 mm |
| Asgat | 30 mm |
| Aantal tanden | 32 |
| Breedte zaagsnede | 2,3 mm |
| Geschikt voor afkortzaag | Ja |
| Geschikt voor hout | Ja |
| Geschikt voor kunststof | Nee |
| Geschikt voor laminaat | Nee |
| Geschikt voor aluminium | Nee |
| Geschikt voor vezelcement | Nee |
| Geschikt voor metaal | Nee |
