Milwaukee M12 Fpdx-0
Milwaukee® hoogwaardig compact 6-in-1 boorsysteem voor extreme veelzijdigheid. Verwisselbaar boorkopsysteem met 3 verschillende boorkoppen voor diverse toepassingen. Door Milwaukee® ontworpen en gefabriceerde koolborstelloze POWERSTATET motor. REDLINK PLUST intelligentiesysteem levert geavanceerde digitale overbelastingsbeveiliging voor zowel machine als accu, waarbij de prestaties van de tool (zelfs onder belasting) blijven behouden. REDLITHIUM-IONT accu biedt een superieure accuconstructie, elektronica en niet vervagende prestaties voor een langere werkduur en meer werk per acculevensduur. Standaard 13 mm snelspanboorhouder, volledig metalen haakse ¼? hex bithouder en volledig metalen ¼? hex bithouder. Directe bitopname in de booras reduceert, indien nodig, de totale machinelengte tot 138 mm. Volledige metalen transmissie zorgt voor extreme levensduur. LED licht voor goede werkplekverlichting. Flexibel accusysteem - werkt met alle Milwaukee® M12T accu's.
Codice articolo
Milwaukee M12 Fpdx-0
Kruis.nl code: 245382
Milwaukee code: 4933464135
Kruis.nl code: 245382
Milwaukee code: 4933464135
Bestellen
€ 206.67
Prezzo IVA incl
Prezzo IVA incl
Su ordinazione
Questo articolo è esaurito. Il tempo di consegna è di solito una settimana, ti informeremo se risulta essere diverso.
Costi di consegna
Se l’ordine totale supera 244.00 €, la spedizione è gratuita. Al di sotto di questo importo, i costi di spedizione sono 12.81 €.
Kenmerken en specificaties
Boor prestaties | |
| Type boorkop | Snelspan |
| Opname boorkop | 1,5 tot 13 mm |
| Max. toerental | 1700 tpm |
| Koppel (hoog) | 44 Nm |
| Boren in steen | 13 mm |
| Boren in staal | 13 mm |
| Boren in hout | 35 mm |
| Max. aantal slagen | 25500 per minuut |
| Toerenregeling | Ja |
| Links- en rechtsomdraaiend | Ja |
Overige kenmerken | |
| Gewicht | 1 kg |
| Koffer | Nee |
| Ingebouwde verlichting | Ja |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 12 volt |
| Accu soort / type | Li-Ion |
| Aantal accu's | Geen |
| Motor type | Koolborstelloos |
Bijzonderheden
Leveromvang : Boormachine, boorkop, koffer
