Milwaukee M12 Bst-202X
Baanbrekende prestatie beperkt vermoeidheid van de gebruiker door de herhalende beweging van handgereedschap te elimineren. Schietklare technologie voorkomt aanlooptijd tussen ieder afgeschoten nietje. Snelvuur voor snelheid en opeenvolgend schieten voor snel en nauwkeurig schieten. 2000 afgeschoten nietjes met een 2,0 Ah accu. Schiet standaard T50 nietjes van 6 tot 14 mm. De droogvuurblokkering voorkomt dat er geschoten wordt als er geen nietjes meer in het magazijn zitten. Compacte lengte, hoogte en breedte voor gemakkelijke toegankelijkheid in compacte ruimtes. Verstelbare riemclip voor groter gebruiksgemak. Flexibel accusysteem: werkt op alle Milwaukee® M12T accu's.
Codice articolo
Milwaukee M12 Bst-202X
Kruis.nl code: 505912
Milwaukee code: 4933459635
Kruis.nl code: 505912
Milwaukee code: 4933459635
Bestellen
€ 248.51
Prezzo IVA incl
Prezzo IVA incl
Su ordinazione
Questo articolo è esaurito. Il tempo di consegna è di solito una settimana, ti informeremo se risulta essere diverso.
Spedito gratuitamente
La spedizione è gratuita. Non ci sono costi di spedizione. Basato sulla consegna in Italia.
Kenmerken en specificaties
Overige kenmerken | |
| Gewicht | 1,6 kg |
| Koffer | Ja |
Spanning en vermogen | |
| Accu inhoud | 2,0 Ah |
| Spanning | 12 volt |
| Accu soort / type | Li-Ion |
| Aantal accu's | 2 |
Tacker kenmerken | |
| Breedte nieten | 11,4 mm |
| Max. lengte nieten | 14 mm |
| Lader capaciteit | 89 stuks |



