Makita Gs5000
Robuuste slijper voor buismateriaal met grotere diameters. Uitgerust met een ergonomisch handvat en hals voor optimale controle en wendbaarheid. Perfect voor het slijpen van gietwerk en lasnaden. Tevens geschikt voor polijst- en afwerktoepassingen. De grote schakelaar is voorzien van een vergrendelingshendel (lock-on / lock-off) voor extra veiligheid. Verhoogde duurzaamheid van de tandwielen dankzij ontwerp binnenbehuizing.
Codice articolo
Makita Gs5000
Kruis.nl code: 611270
Makita code: GS5000
Kruis.nl code: 611270
Makita code: GS5000
Bestellen
€ 413.58
Prezzo IVA incl
Prezzo IVA incl
Su ordinazione
Questo articolo è esaurito. Il tempo di consegna è di solito una settimana, ti informeremo se risulta essere diverso.
Spedito gratuitamente
La spedizione è gratuita. Non ci sono costi di spedizione. Basato sulla consegna in Italia.
Kenmerken en specificaties
Overige kenmerken | |
| Afmeting LxBxH | 590 x 189 x 116 mm |
| Aansluitkabel | 2,5 m |
| Gewicht | 5,0 kg |
| Koffer | Nee |
| Softgrip | Ja |
| Geluidsdrukniveau (LpA) | 83 dB(A) |
Slijpmachine kenmerken | |
| Maximaal toerental | 5600 tpm |
| Schijfdiameter | 125 mm |
| Asgat | 20 mm |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 230 volt |
| Maximaal vermogen | 750 watt |
Bijzonderheden
Leveromvang: Nokkensleutel 35mm, Inbussleutel 6,0mm, Slijpsteen 125x20x20mm K24, Slijpsteen 125x20x20mm K36, Sleutelklem
