Makita Dvc861lz
Primeur: eerste accu stofzuiger met 8-uurs TNO certificaat. Volledige werkvrijheid in stofvrij en snoerloos werken. De hybride stofzuiger: werkt op 230 V én op 2x 18V met de kracht van 36 V. Ideaal voor werkzaamheden met accu boor- en/of combihamer, cirkelzaag of decoupeerzaag. Regelbare zuigkracht: hoog en laag. Standtijd hoog: 30 minuten. Standtijd laag: 65 minuten. Standaard geleverd met HEPA filterset voor garantie TNO certificering. Het TNO certificaat omvat alle houtstofwerkzaamheden en boren in beton tot 16 mm. Voorzien van mogelijkheid tot het aansluiten op netstroom. Zowel voor droog als natgebruik. Let op: TNO certificaat enkel geldig bij droog gebruik en i.c.m. HEPA-filterset. Compact van formaat en licht in gewicht.
Codice articolo
Makita Dvc861lz
Kruis.nl code: 770996
Makita code: DVC861LZ
Kruis.nl code: 770996
Makita code: DVC861LZ
Bestellen
€ 563.64
Prezzo IVA incl
Prezzo IVA incl
Su ordinazione
Questo articolo è esaurito. Il tempo di consegna è di solito una settimana, ti informeremo se risulta essere diverso.
Spedito gratuitamente
La spedizione è gratuita. Non ci sono costi di spedizione. Basato sulla consegna in Italia.
Kenmerken en specificaties
Overige kenmerken | |
| Afmeting LxBxH | 366 x 334 x 368 mm |
| Aansluitkabel | 5 m |
| Gewicht | 8,2 kg |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | accu of 230 volt |
| Maximaal vermogen | 1050 watt |
| Accu soort / type | Li-Ion |
| Aantal accu's | Geen |
Stof-, en afzuigprestaties | |
| Luchtverplaatsing | 58 liter/sec |
| Onderdruk | 90 mbar |
| Zuigslang diameter | 38 mm |
| Zuigslang lengte | 2,5 meter |
| Inschakelautomaat | Nee |
| Geschikt voor vloeistof | Ja |
| Stofklasse | L |
| Reservoir cap. stof | 8 liter |
| Reservoir cap. vloeistof | 6 liter |
| Zuigkracht regeling | Ja |
Bijzonderheden
Leveromvang : Zuigmond "uni", Slang compleet 3,5m 28mm, Slang compleet 2,5m 38mm, Foliezak "plastic" (1 st), Verlengstuk, Zuigbuis 32mm "bocht", Kierzuiger, Stopper, Opbergbakje, Netsnoer DVC>220V, Slangadapter 22mm, Slangadapter 38>24mm.


