Makita Hw140
Ideaal voor zware schoonmaakwerkzaamheden en grote oppervlakken. Zwaarste hogedrukreiniger met een maximale wateropbrengst van 500 liter per uur. Uitgerust met een duurzaam aluminium pomphuis en RVS plunjers. De betrouwbare inductie motor zorgt voor een lange levensduur en een laag geluidsniveau. Voorzien van 10.00 meter waterslang tussen de machine en de spuitlans, voor extra bereik. De twee reinigingsmiddelen tanken zijn gentegreerd in de machine.
Codice articolo
Makita Hw140
Kruis.nl code: 494522
Makita code: HW140
Kruis.nl code: 494522
Makita code: HW140
Bestellen
€ 572.18
Prezzo IVA incl
Prezzo IVA incl
Su ordinazione
Questo articolo è esaurito. Il tempo di consegna è di solito una settimana, ti informeremo se risulta essere diverso.
Spedito gratuitamente
La spedizione è gratuita. Non ci sono costi di spedizione. Basato sulla consegna in Italia.
Kenmerken en specificaties
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 230 volt |
Hogedruk kenmerken | |
| Max. werkdruk | 140 bar |
| Water opbrengst | 500 l/uur |
| Max. temperatuur | 50 graden |
| Slang lengte | 10 meter |
Overige kenmerken | |
| Afmeting LxBxH | 370 x 360 x 880 mm |
| Gewicht | 26,2 kg |
| Geluidsdrukniveau (LpA) | 91 dB(A) |
Bijzonderheden
Leveromvang: Spuitlans, Powerspeedlans, Spuitpistool
