Makita Hw1200
Lichtgewicht en compacte hogedrukreiniger voor thuisgebruik. Ideaal voor bijvoorbeeld het reinigen van motorfietsen, tuinmeubilair en balkons. Uitgerust met een duurzaam aluminium pomphuis en RVS plunjers. Voorzien van 10 meter waterslang tussen de machine en de spuitlans. Ergonomische bouw van de machine maakt hem gemakkelijk transporteerbaar.
Codice articolo
Makita Hw1200
Kruis.nl code: 385434
Makita code: HW1200
Kruis.nl code: 385434
Makita code: HW1200
Bestellen
€ 286.70
Prezzo IVA incl
Prezzo IVA incl
Su ordinazione
Questo articolo è esaurito. Il tempo di consegna è di solito una settimana, ti informeremo se risulta essere diverso.
Spedito gratuitamente
La spedizione è gratuita. Non ci sono costi di spedizione. Basato sulla consegna in Italia.
Kenmerken en specificaties
Overige kenmerken | |
| Afmeting LxBxH | 292 x 358 x 830 mm |
| Aansluitkabel | 5 m |
| Gewicht | 11 kg |
| Geluidsdrukniveau | 72 dB(A) |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 230 volt |
| Maximaal vermogen | 1800 watt |
Hogedruk kenmerken | |
| Max. werkdruk | 120 bar |
| Water opbrengst | 420 l/uur |
| Max. temperatuur | 40 graden |
| Slang lengte | 10 meter |
Bijzonderheden
Leveromvang : Spuitpistool, Spuitmond, schuim compleet, Spuitlans compleet, Beschermingkap, Hogedrukslang 10mtr, Koppeling set.
