Makita Hr3541fc
Ideale combihamer voor gaten tot en met 22 mm, maar kan tot 35 mm in beton. Laag trillingsniveau door actieve Anti Vibratie Technologie (AVT). Tot 50% sneller werken dankzij Smart Impact Technologie. Constante slag- en draaikracht, ook bij zware belasting. Voorzien van (veiligheids)slipkoppeling tegen vastslaan. LED indicatie waarschuwt tijdig voor preventief onderhoud of koolborstelslijtage. Slagstop voorkomt stukslaan van boorhouder: slagmechanisme slaat pas onder belasting.
Codice articolo
Makita Hr3541fc
Kruis.nl code: 470787
Makita code: HR3541FC
Kruis.nl code: 470787
Makita code: HR3541FC
Bestellen
€ 595.36
Prezzo IVA incl
Prezzo IVA incl
Su ordinazione
Questo articolo è esaurito. Il tempo di consegna è di solito una settimana, ti informeremo se risulta essere diverso.
Spedito gratuitamente
La spedizione è gratuita. Non ci sono costi di spedizione. Basato sulla consegna in Italia.
Kenmerken en specificaties
Boor prestaties | |
| Slagkracht | 6,1 Joule |
| Type boorkop | SDS-Max |
| Max. toerental | 630 tpm |
| Boren in staal | 13 mm |
| Boren in hout | 32 mm |
| Max. aantal slagen | 3300 per minuut |
| Boren in beton | 35 mm |
Overige kenmerken | |
| Afmeting LxBxH | 439 x 114 x 239 mm |
| Aansluitkabel | 4,0 m |
| Gewicht | 5,6 kg |
| Softstart | Ja |
| Ingebouwde verlichting | Ja |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 230 volt |
| Maximaal vermogen | 850 watt |
Bijzonderheden
Leveromvang: Koffer, Zijhandgreep, Reinigingsdoek, Borenvet 100g
