Makita Tw141dzj
Geschikt voor minder zware verbindingen (M8-M14). Voorzien van 1/2" vierkant aansluiting. Maximaal aandraaimoment van 145 Nm. Met LED-verlichting voor beter zicht op het werk. Duurzaam gebouwd, machine voorzien van aluminium slaghuis. Onderdeel van CXT-assortiment. Groots in klein werk.
Codice articolo
Makita Tw141dzj
Kruis.nl code: 108644
Makita code: TW141DZJ
Kruis.nl code: 108644
Makita code: TW141DZJ
Bestellen
€ 116.28
Prezzo IVA incl
Prezzo IVA incl
Su ordinazione
Questo articolo è esaurito. Il tempo di consegna è di solito una settimana, ti informeremo se risulta essere diverso.
Costi di consegna
Se l’ordine totale supera 244.00 €, la spedizione è gratuita. Al di sotto di questo importo, i costi di spedizione sono 12.81 €.
Kenmerken en specificaties
Overige kenmerken | |
| Afmeting LxBxH | 168 x 66 x 224 mm |
| Gewicht | 1,2 kg |
| Koffer | Systainer |
| Softgrip | Ja |
| Ingebouwde verlichting | Ja |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 12 volt |
| Accu soort / type | Li-Ion |
| Aantal accu's | Geen |
| Motor type | 2-polig |
Slagsleutel kenmerken | |
| Aansluiting/opname | 1/2 inch |
| Max. aantal slagen | 3200 per minuut |
| Max. toerental | 2600 tpm |
| Max. aandraaimoment | 145 Nm |
| Max. diameter bouten | 14 mm |
| Max. diameter schroeven | 8 mm |
Bijzonderheden
Leveromvang : Draaghaak kort Mbox nr1.



