Makita Tw060dzj
Geschikt voor lichte verbindingen t/m M8 of M10 (8.8). Voorzien van 1/4" vierkant aansluiting. Maximaal aandraaimoment van 60 Nm. Voorzien van ledverlichting voor beter zicht op het werkstuk. Duurzaam gebouwd, machine voorzien van aluminium slaghuis. Onderdeel van CXT-assortiment. Groots in klein werk.
Codice articolo
Makita Tw060dzj
Kruis.nl code: 395880
Makita code: TW060DZJ
Kruis.nl code: 395880
Makita code: TW060DZJ
Bestellen
€ 102.18
Prezzo IVA incl
Prezzo IVA incl
Su ordinazione
Questo articolo è esaurito. Il tempo di consegna è di solito una settimana, ti informeremo se risulta essere diverso.
Costi di consegna
Se l’ordine totale supera 244.00 €, la spedizione è gratuita. Al di sotto di questo importo, i costi di spedizione sono 12.81 €.
Kenmerken en specificaties
Overige kenmerken | |
| Afmeting LxBxH | 161 x 66 x 205 mm |
| Gewicht | 1 kg |
| Koffer | Systainer |
| Softgrip | Ja |
| Softstart | Ja |
| Geluidsdrukniveau (LpA) | 90 dB(A) |
| Motorrem | Ja |
| Toerenregeling | Ja |
| Ingebouwde verlichting | Ja |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 12 volt |
| Accu soort / type | Li-Ion |
| Aantal accu's | Geen |
Slagsleutel kenmerken | |
| Aansluiting/opname | 1/4 inch |
| Max. aantal slagen | 3200 per minuut |
| Max. toerental | 2600 tpm |
| Max. aandraaimoment | 60 Nm |
| Max. diameter bouten | 10 mm |
| Max. diameter schroeven | 8 mm |
| Instelbaar koppel/snelheid | Nee |
Bijzonderheden
Leveromvang : Draaghaak kort in Mbox nr1




