Makita Tw005gz
Let op: Uitgerust met ½" vierkant aansluiting met verende borgpen (TW004G is uitgerust met ½" vierkant aansluiting met frictiering en gat voor borgpen). Slagmoersleutel met 4 instelbare toerentallen voor afstemming aandraaimoment op het werkstuk. Uitgerust met variabele toerenregeling in de schakelaar. Met LED-verlichting voor beter zicht op het werk. Geschikt voor buiten gebruik, door eXtreme Protection Technology (XPT) beter beschermd tegen het binnendringen van stof en vocht. Uitgerust met maximaal-toerentalfunctie, bij gedeeltelijk indrukken van de schakelaar gaat toerental naar maximaal. Digitaal instelbaar: allround machine met breed bereik aan verbindingen (M10-M20, 8.8 metrisch). Auto stop modus bij achteruit draaien. Machine stopt automatisch zodra de bout of moer voldoende is losgedraaid of kan met laag toerental door blijven draaien. 3 bout-standen: Voorkomt dat bouten te strak worden vastgedraaid en Auto stop modus bij achteruit draaien. Communicatie tussen machine en accu maximaliseert de werking van de machine en de beveiliging van de accu.
Codice articolo
Makita Tw005gz
Kruis.nl code: 345798
Makita code: TW005GZ
Kruis.nl code: 345798
Makita code: TW005GZ
Bestellen
€ 233.02
Prezzo IVA incl
Prezzo IVA incl
Su ordinazione
Questo articolo è esaurito. Il tempo di consegna è di solito una settimana, ti informeremo se risulta essere diverso.
Costi di consegna
Se l’ordine totale supera 244.00 €, la spedizione è gratuita. Al di sotto di questo importo, i costi di spedizione sono 12.81 €.
Kenmerken en specificaties
Overige kenmerken | |
| Afmeting LxBxH | 144 x 86 x 253 mm |
| Gewicht | 1,9 kg |
| Koffer | Doos |
| Softgrip | Ja |
| Toerenregeling | Ja |
| Ingebouwde verlichting | Ja |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 40 volt |
| Accu soort / type | Li-Ion |
| Aantal accu's | Geen |
| Motor type | Koolborstelloos |
Slagsleutel kenmerken | |
| Aansluiting/opname | 1/2 inch |
| Max. aantal slagen | 4000 per minuut |
| Max. toerental | 3200 tpm |
| Max. aandraaimoment | 350 Nm |
| Max. diameter bouten | 18 mm |
| Instelbaar koppel/snelheid | 4 standen |




