Makita Djr183zj
Compacte en praktische machine voor lichtere bewerkingen. Veelzijdige machine: door twee schakelaars is de machine in diverse posities vast te houden en te gebruiken. In combinatie met een reciprozaagblad voor vers hout ook geschikt als snoeizaag. Geïntegreerde LED-verlichting voor comfortabeler werken op slecht verlichte plaatsen. Makkelijke gereedschapsloze zaagwissel: middels kliksysteem is een (heet) zaagblad met één vingerbeweging te verwisselen. Handzaam door het lichte gewicht. Compacte oplossing met minder gewicht en met behoud van de 18 V uitwisselbaarheid, standtijd en snelheid.
Codice articolo
Makita Djr183zj
Kruis.nl code: 165223
Makita code: DJR183ZJ
Kruis.nl code: 165223
Makita code: DJR183ZJ
Bestellen
€ 119.80
Prezzo IVA incl
Prezzo IVA incl
Su ordinazione
Questo articolo è esaurito. Il tempo di consegna è di solito una settimana, ti informeremo se risulta essere diverso.
Costi di consegna
Se l’ordine totale supera 244.00 €, la spedizione è gratuita. Al di sotto di questo importo, i costi di spedizione sono 12.81 €.
Kenmerken en specificaties
Overige kenmerken | |
| Afmeting LxBxH | 398 x 81 x 220 mm |
| Gewicht | 1,9 kg |
| Koffer | Systainer |
| Softgrip | Ja |
| Softstart | Ja |
| Geluidsdrukniveau (LpA) | 76 dB(A) |
| Motorrem | Ja |
| Ingebouwde verlichting | Ja |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 18 volt |
| Accu soort / type | Li-Ion |
| Aantal accu's | Geen |
| Motor type | 2-polig |
Decoupeerzaag kenmerken | |
| Max. aantal slagen | 3000 per minuut |
| Zaagslaglengte | 13 mm |
| Max. zagen in hout | 50 mm |
| Max. zagen in staal | 50 mm |
| Sleutelvrij wisselsysteem | Ja |
Bijzonderheden
Leveromvang : Inbussleutel 3,0 mm, Dec.blad HSS metaal 100mm, Reciprozaagblad BiM 4" 6TPI in MBox Nr2.
