Makita Djs161zj
Lichte accu plaatschaar mét Lithium-ion technologie. Voorzien van heropstartbeveiliging. LED geeft de status van de machine aan. Door de rechte compacte vorm ideaal voor het knippen van rechte stukken. Messen aan te passen aan de dikte van het oppervlak: minimale vervorming van het werkstuk. Bediening boven- en voorop de machine voor meer controle.
Codice articolo
Makita Djs161zj
Kruis.nl code: 318415
Makita code: DJS161ZJ
Kruis.nl code: 318415
Makita code: DJS161ZJ
Bestellen
€ 323.30
Prezzo IVA incl
Prezzo IVA incl
Su ordinazione
Questo articolo è esaurito. Il tempo di consegna è di solito una settimana, ti informeremo se risulta essere diverso.
Spedito gratuitamente
La spedizione è gratuita. Non ci sono costi di spedizione. Basato sulla consegna in Italia.
Kenmerken en specificaties
Overige kenmerken | |
| Gewicht | 2,0 kg |
| Koffer | Systainer |
| Softgrip | Ja |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 18 volt |
| Accu soort / type | Li-Ion |
| Aantal accu's | Geen |
| Motor type | 2-polig |
Schaar kenmerken | |
| Aantal slagen | 4300 per min. |
| Min. snijradius | 250 mm |
| Cap. in staal | 1.6 mm |
| Cap. in rvs | 1.2 mm |
| Cap. in aluminium | 2.5 mm |
Bijzonderheden
Is geschikt voor 18V Li-Ion accu's. Dit is het basic model word dus geleverd ZONDER ACCU'S EN ZONDER LADER. Geleverd in Mbox.
Aggiungere?
Makita Oplader Dc18rc


€ 62.22
