Makita Hr166dzj
Snelle SDS-PLUS boorhamer met bijzonder lage trillingen. Ideaal boorbereik voor gaten tot 12 mm, maar kan tot 16 mm in beton. Zeer constant toerental tijdens bewerkingen dankzij de koolborstelloze motor. Compact van formaat en licht in gewicht. Slechts 1,8 kg. Specifiek ontwerp aan de behuizing resulteert in uiterst lage trillingen. Standaard geleverd met stofafzuiging. Eenvoudig aan te sluiten op een (accu) stofzuiger. Lichte machine voor professioneel gebruik. Groots in klein werk.
Codice articolo
Makita Hr166dzj
Kruis.nl code: 297721
Makita code: HR166DZJ
Kruis.nl code: 297721
Makita code: HR166DZJ
Bestellen
€ 187.88
Prezzo IVA incl
Prezzo IVA incl
Su ordinazione
Questo articolo è esaurito. Il tempo di consegna è di solito una settimana, ti informeremo se risulta essere diverso.
Costi di consegna
Se l’ordine totale supera 244.00 €, la spedizione è gratuita. Al di sotto di questo importo, i costi di spedizione sono 12.81 €.
Kenmerken en specificaties
Boor prestaties | |
| Slagkracht | 1,1 Joule |
| Type boorkop | SDS-Plus |
| Max. toerental | 680 tpm |
| Boren in staal | 10 mm |
| Boren in hout | 13 mm |
| Max. aantal slagen | 4800 per minuut |
| Boren in beton | 16 mm |
Overige kenmerken | |
| Gewicht | 1,6 kg |
| Koffer | Systainer |
| Softgrip | Ja |
| Motorrem | Ja |
| Ingebouwde verlichting | Ja |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 12 volt |
| Accu soort / type | Li-Ion |
| Aantal accu's | Geen |
| Motor type | Koolborstelloos |
Bijzonderheden
leveromvang:
mbox2
stofafzuigadapter
diepte aanslag
vulrubber
kofferinzet
