Makita Hr140dzj
Instapmodel: eenvoudige boorhamer tot 14 mm boren in beton. Geschikt voor regelmatig, niet intensief gebruik. SDS-PLUS boorhamer met bijzonder lage trillingen. Compact van formaat en licht in gewicht. Slechts 1,9 kg. Standaard geleverd met stofafzuiging. Eenvoudig aan te sluiten op een (accu) stofzuiger.
Codice articolo
Makita Hr140dzj
Kruis.nl code: 418921
Makita code: HR140DZJ
Kruis.nl code: 418921
Makita code: HR140DZJ
Bestellen
€ 137.43
Prezzo IVA incl
Prezzo IVA incl
Su ordinazione
Questo articolo è esaurito. Il tempo di consegna è di solito una settimana, ti informeremo se risulta essere diverso.
Costi di consegna
Se l’ordine totale supera 244.00 €, la spedizione è gratuita. Al di sotto di questo importo, i costi di spedizione sono 12.81 €.
Kenmerken en specificaties
Boor prestaties | |
| Slagkracht | 1 Joule |
| Slagstop | Nee |
| Beitelstand | Nee |
| Type boorkop | SDS-Plus |
| Max. toerental | 850 tpm |
| Boren in staal | 10 mm |
| Boren in hout | 13 mm |
| Max. aantal slagen | 4900 per minuut |
| Boren in beton | 14 mm |
| Links- en rechtsomdraaiend | Ja |
Overige kenmerken | |
| Afmeting LxBxH | 246 x 74 x 179 mm |
| Gewicht | 1,8 kg |
| Koffer | Systainer |
| Softgrip | Ja |
| Geluidsdrukniveau | 85 dB(A) |
| Voorbereiding stofafzuiging | Ja |
| Motorrem | Ja |
| Ingebouwde verlichting | Ja |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 12 volt |
| Accu soort / type | Li-Ion |
| Aantal accu's | Geen |
| Motor type | 2-polig |
Bijzonderheden
Leveromvang : Diepteaanslag, Stofafzuigadapter in Mbox nr2.
