Makita Dtw300zj
Slagmoersleutel met 4 instelbare toerentallen voor afstemming aandraaimoment op het werkstuk. Uitgerust met ½" vierkant aansluiting met frictiering en gat voor borgpen. 3 bout-standen: Voorkomt dat bouten te strak worden vastgedraaid en Auto stop modus bij achteruit draaien. Auto stop modus bij achteruit draaien. Machine stopt automatisch zodra de bout of moer voldoende is losgedraaid of kan met laag toerental door blijven draaien. Uitgerust met variabele toerenregeling in de schakelaar. Uitgerust met maximaal-toerentalfunctie, bij gedeeltelijk indrukken van de schakelaar gaat toerental naar maximaal. Digitaal instelbaar: allround machine met breed bereik aan verbindingen (M10-M18). Zeer compact en goed gebalanceerd, daardoor uiterst hanteerbaar op lastige plekken. Duurzaam: door unieke bouw goed beschermd tegen stof en vocht. Duurzame, energiezuinige en onderhoudsvrije koolborstelloze motor met elektronische sturing. Sterke verbinding slagkop op machine door 4 schroeven om intensieve klappen beter op te vangen. Maximaal 330 Nm sterk. Duurzaam dankzij beveiliging tegen overbelasting, oververhitting en diepontlading van de accu.
Codice articolo
Makita Dtw300zj
Kruis.nl code: 612196
Makita code: DTW300ZJ
Kruis.nl code: 612196
Makita code: DTW300ZJ
Bestellen
€ 236.68
Prezzo IVA incl
Prezzo IVA incl
In magazzino
Ordinato oggi prima delle 15:00, spedito lo stesso giorno. È possibile ritirare immediatamente il prodotto presso il nostro negozio di Rotterdam.
Costi di consegna
Se l’ordine totale supera 244.00 €, la spedizione è gratuita. Al di sotto di questo importo, i costi di spedizione sono 12.81 €.
Kenmerken en specificaties
Overige kenmerken | |
| Gewicht | 1,17 kg |
| Koffer | Systainer |
| Softgrip | Ja |
| Geluidsdrukniveau (LpA) | 97 dB(A) |
| Motorrem | Ja |
| Ingebouwde verlichting | Ja |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 18 volt |
| Accu soort / type | Li-Ion |
| Aantal accu's | Geen |
| Motor type | Koolborstelloos |
Slagsleutel kenmerken | |
| Aansluiting/opname | 1/2 inch |
| Max. aantal slagen | 4000 per minuut |
| Max. toerental | 3200 tpm |
| Max. aandraaimoment | 580 Nm |
| Aandraaimoment min. | 70 Nm |
| Aandraaimoment max. | 580 Nm |
| Instelbaar koppel/snelheid | 4 standen |
Bijzonderheden
Leveromvang : Draaghaak lang in Mbox nr2.





