Makita Dtw300rtj
Uitgebreid instelbare slagmoersleutels voor een breed bereik aan verbindingen. De nieuwe Makita DTW300 is uitgerust met 4 instelbare toerentallen om het aandraaimoment goed af te stemmen op het werk. Met een maximaal koppel van 330 Nm zijn ze sterk genoeg voor bouten en moeren t/m M18 (8.8). De DTW300 is uitgerust met ½" vierkant aansluiting met frictiering en gat voor borgpen.
Codice articolo
Makita Dtw300rtj
Kruis.nl code: 493124
Makita code: DTW300RTJ
Kruis.nl code: 493124
Makita code: DTW300RTJ
Bestellen
€ 461.16
Prezzo IVA incl
Prezzo IVA incl
In magazzino
Ordinato oggi prima delle 15:00, spedito lo stesso giorno. È possibile ritirare immediatamente il prodotto presso il nostro negozio di Rotterdam.
Spedito gratuitamente
La spedizione è gratuita. Non ci sono costi di spedizione. Basato sulla consegna in Italia.
Kenmerken en specificaties
Overige kenmerken | |
| Afmeting LxBxH | 230 x 162 x 148 mm |
| Gewicht | 1,8 kg |
| Koffer | Systainer |
| Softgrip | Ja |
| Motorrem | Ja |
Spanning en vermogen | |
| Accu inhoud | 5,0 Ah |
| Spanning | 18 volt |
| Accu soort / type | Li-Ion |
| Aantal accu's | 2 |
| Motor type | Koolborstelloos |
Slagsleutel kenmerken | |
| Aansluiting/opname | 1/2 inch |
| Max. toerental | 2800 tpm |
| Max. aandraaimoment | 280Nm Nm |
Bijzonderheden
Leveromvang : DTW300, Accu's 5,0Ah (2 Stk), Oplader, MBOX koffer en draaghaak.

