Makita Dtw181zj
Digitaal instelbaar op twee standen: laag en hoog toerental. Auto stop modus bij achteruit draaien. Machine stopt automatisch zodra de bout of moer voldoende is losgedraaid. Uiterst geschikt voor de lichtere verbindingen (M6-M12). Lichtgewicht, compact en smal (55 mm) motorhuis. Compact formaat ideaal voor nauwe ruimten. Voorzien van 1/2" vierkant aansluiting. Krachtige borstelloze motor. Met dubbele LED-verlichting voor beter zicht op het werk.
Codice articolo
Makita Dtw181zj
Kruis.nl code: 170191
Makita code: DTW181ZJ
Kruis.nl code: 170191
Makita code: DTW181ZJ
Bestellen
€ 151.54
Prezzo IVA incl
Prezzo IVA incl
Su ordinazione
Questo articolo è esaurito. Il tempo di consegna è di solito una settimana, ti informeremo se risulta essere diverso.
Costi di consegna
Se l’ordine totale supera 244.00 €, la spedizione è gratuita. Al di sotto di questo importo, i costi di spedizione sono 12.81 €.
Kenmerken en specificaties
Overige kenmerken | |
| Gewicht | 1,4 kg |
| Koffer | Systainer |
| Softgrip | Ja |
| Softstart | Ja |
| Geluidsdrukniveau (LpA) | 89 dB(A) |
| Motorrem | Ja |
| Toerenregeling | Ja |
| Ingebouwde verlichting | Ja |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 18 volt |
| Accu soort / type | Li-Ion |
| Aantal accu's | Geen |
| Motor type | Koolborstelloos |
Slagsleutel kenmerken | |
| Aansluiting/opname | 1/2 inch |
| Max. aantal slagen | 3600 per minuut |
| Max. toerental | 2400 tpm |
| Max. aandraaimoment | 210 Nm |
| Max. diameter bouten | 16 mm |
| Max. diameter schroeven | 6 mm |
| Instelbaar koppel/snelheid | 2 standen |



