Makita Dtw1002rtj
De eerste 1000 Nm slagmoersleutel op accu. Uiterst geschikt voor de zwaarste toepassingen in metaal (M12-M30). Electronisch instelbaar tot 3 verschillende toerentallen. Opvallend compact en goed gebalanceerd. Voorzien van 1/2" vierkant aansluiting. Sterke verbinding slagkop op machine door 4 schroeven om intensieve klappen beter op te vangen.
Codice articolo
Makita Dtw1002rtj
Kruis.nl code: 559071
Makita code: DTW1002RTJ
Kruis.nl code: 559071
Makita code: DTW1002RTJ
Bestellen
€ 583.16
Prezzo IVA incl
Prezzo IVA incl
Su ordinazione
Questo articolo è esaurito. Il tempo di consegna è di solito una settimana, ti informeremo se risulta essere diverso.
Spedito gratuitamente
La spedizione è gratuita. Non ci sono costi di spedizione. Basato sulla consegna in Italia.
Kenmerken en specificaties
Overige kenmerken | |
| Gewicht | 3,6 kg |
| Koffer | Systainer |
| Softgrip | Ja |
| Motorrem | Ja |
| Ingebouwde verlichting | Ja |
Spanning en vermogen | |
| Accu inhoud | 5,0 Ah |
| Spanning | 18 volt |
| Accu soort / type | Li-Ion |
| Aantal accu's | 2 |
| Motor type | Koolborstelloos |
Slagsleutel kenmerken | |
| Aansluiting/opname | 1/2 inch |
| Max. aantal slagen | 2200 per minuut |
| Max. toerental | 1800 tpm |
| Max. aandraaimoment | 1050 Nm |
| Max. diameter bouten | 30 mm |
| Instelbaar koppel/snelheid | 3 standen |
Bijzonderheden
Leveromvang : Accu BL1850B 18V 5,0Ah (2 st), Oplader DC18RC in Mbox.
