Makita Dhr281zwj
Uitgerust met efficiënte BL-motor die de kracht en prestatie biedt van gesnoerde equivalent HR2811FT. Voorzien van elektronica voor constant toerental, soft no load en variabele toerenregeling. In combinatie met de stofafzuiging is de maximale boorlengte inclusief SDS-PLUS aansluiting 260 mm. Ideale combihamer voor gaten tot 16 mm, maar kan tot 28 mm in beton. Laag trillingsniveau door Anti Vibratie Technologie (AVT), 8,0 m/s² bij boren. Combihamer met drie functies: boren, hamerboren en lichte breekwerkzaamheden. Slagkracht (2.9 Joules) is gelijk aan de gesnoerde equivalent HR2811FT. Uitgerust met twee verwisselbare boorkoppen: een SDS-PLUS en snelspanboorkop. Aangedreven door 2x 18 V; het gemak en uitwisselbaarheid van 18 V, de kracht van 36 V. Met dubbele LED-verlichting voor beter zicht op het werk.
Codice articolo
Makita Dhr281zwj
Kruis.nl code: 365225
Makita code: DHR281ZWJ
Kruis.nl code: 365225
Makita code: DHR281ZWJ
Bestellen
€ 435.54
Prezzo IVA incl
Prezzo IVA incl
Su ordinazione
Questo articolo è esaurito. Il tempo di consegna è di solito una settimana, ti informeremo se risulta essere diverso.
Spedito gratuitamente
La spedizione è gratuita. Non ci sono costi di spedizione. Basato sulla consegna in Italia.
Kenmerken en specificaties
Boor prestaties | |
| Slagkracht | 2,9 Joule |
| Slagstop | Ja |
| Beitelstand | Ja |
| Type boorkop | SDS-Plus / Snelspan |
| Opname boorkop | 1,5 tot 13 mm |
| Max. toerental | 980 tpm |
| Boren in staal | 13 mm |
| Boren in hout | 32 mm |
| Max. aantal slagen | 5000 per minuut |
| Boren in beton | 28 mm |
| Links- en rechtsomdraaiend | Ja |
Overige kenmerken | |
| Afmeting LxBxH | 404 x 134 x 232 mm |
| Gewicht | 5,1 kg |
| Koffer | Systainer |
| Softgrip | Ja |
| Voorbereiding stofafzuiging | Ja |
| Geluidsdrukniveau (LpA) | 92 dB(A) |
| Motorrem | Ja |
| Toerenregeling | Ja |
| Ingebouwde verlichting | Ja |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 2 x 18 volt |
| Accu soort / type | Li-Ion |
| Aantal accu's | Geen |
| Motor type | Koolborstelloos |
Bijzonderheden
Leveromvang : Stofzuiger DX09, Boorkop snelspan 1,5-13mm, Diepteaanslag met 6k vertand, Doorvoer manchet, Reinigingsdoek in Mbox nr4.







