Makita Dhr242zjw
Deze makita accuboorhamer met stofafzuiging is bedoeld voor de installateur die vaak kleine gaatjes voor pluggen moet boren. Door de TNO gecertificeerde stofafzuiging boor je nagenoeg stofvrij en voldoet u aan alle eisen. Op de stofbox vindt u een draaiknop hiermee kunt u het filter schoon kloppen. Deze machine is bedoelt voor gaten van 4 tot 12mm. maar kan ook grotere gaten boren tot wel 24mm. als dit niet op dagelijks is. De boorkop is voorzien van de universele SDS aansluiting. De motor van de machine is geheel koolborstelloos en vergt dus geen onderhoud. De machine werkt op het Makita 18V. Li-ion universeel systeem. Let wel op deze machine wordt geleverd zonder accu's en oplader.
Codice articolo
Makita Dhr242zjw
Kruis.nl code: 510394
Makita code: DHR242ZJW
Kruis.nl code: 510394
Makita code: DHR242ZJW
Bestellen
€ 318.42
Prezzo IVA incl
Prezzo IVA incl
In magazzino
Ordinato oggi prima delle 15:00, spedito lo stesso giorno. È possibile ritirare immediatamente il prodotto presso il nostro negozio di Rotterdam.
Spedito gratuitamente
La spedizione è gratuita. Non ci sono costi di spedizione. Basato sulla consegna in Italia.
Kenmerken en specificaties
Boor prestaties | |
| Slagkracht | 2 Joule |
| Slagstop | Ja |
| Beitelstand | Ja |
| Type boorkop | SDS-Plus |
| Max. toerental | 950 tpm |
| Boren in steen | 4 mm |
| Max. aantal slagen | 4700 per minuut |
| Boren in beton | 24 mm |
Overige kenmerken | |
| Gewicht | 3,3 kg |
| Koffer | Systainer |
| Softgrip | Ja |
| Voorbereiding stofafzuiging | Ja |
| Toerenregeling | Ja |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 18 volt |
| Accu soort / type | Li-Ion |
| Aantal accu's | Geen |
Bijzonderheden
Leveromvang : DHR242 boorhamer, DX06 afzuiger, Reserve rubbertjes, MBOX 3 koffer.
