Makita Dhr171zj
Snelle en sterke SDS-PLUS boorhamer met bijzonder lage trillingen. Onderdeel van Sub-Compactlijn: slechts 27,3 cm in lengte. Ideaal voor bovenhandse en horizontale bewerkingen. Ideaal boorbereik voor gaten tot 12 mm, maar kan tot 17 mm in beton. Zeer constant toerental tijdens bewerkingen dankzij de koolborstelloze motor. Specifiek ontwerp aan de behuizing resulteert in uiterst lage trillingen. Standaard geleverd met stofafzuiging. Eenvoudig aan te sluiten op een (accu) stofzuiger. Uitermate comfortabel gewicht. Slechts 2,1 kg.
Codice articolo
Makita Dhr171zj
Kruis.nl code: 282175
Makita code: DHR171ZJ
Kruis.nl code: 282175
Makita code: DHR171ZJ
Bestellen
€ 181.78
Prezzo IVA incl
Prezzo IVA incl
Su ordinazione
Questo articolo è esaurito. Il tempo di consegna è di solito una settimana, ti informeremo se risulta essere diverso.
Costi di consegna
Se l’ordine totale supera 244.00 €, la spedizione è gratuita. Al di sotto di questo importo, i costi di spedizione sono 12.81 €.
Kenmerken en specificaties
Boor prestaties | |
| Slagkracht | 1,2 Joule |
| Type boorkop | SDS-Plus |
| Max. toerental | 680 tpm |
| Boren in staal | 10 mm |
| Boren in hout | 13 mm |
| Max. aantal slagen | 4800 per minuut |
| Boren in beton | 10 mm |
| Toerenregeling | Ja |
Overige kenmerken | |
| Afmeting LxBxH | 273 x 86 x 211 mm |
| Gewicht | 2,1 kg |
| Koffer | Systainer |
| Softgrip | Ja |
| Ingebouwde verlichting | Ja |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 18 volt |
| Accu soort / type | Li-Ion |
| Aantal accu's | Geen |
| Motor type | Koolborstelloos |
Bijzonderheden
Leveromvang : Diepteaanslag, Stofafzuigadapter in Mbox nr 3.
