Makita Dfr750z
Schroefautomaat voor het nauwkeurig bevestigen van gipsplaten op metalstud en hout. Voorzien van lichte en compacte 4-polige motor voor een constant toerental. Seriematig werken met diepte-instelling. Al vanaf 16 mm vanaf de wand schroeven waardoor perfect inzetbaar bij schroefwerk in hoeken. Zeer nauwkeurig instelbaar zonder extra gereedschap. Verlengstuk verkrijgbaar voor ergonomisch schroeven in vloeren en plafonds (artikelnummer 194500-1).
Codice articolo
Makita Dfr750z
Kruis.nl code: 173167
Makita code: DFR750Z
Kruis.nl code: 173167
Makita code: DFR750Z
Bestellen
€ 272.06
Prezzo IVA incl
Prezzo IVA incl
Su ordinazione
Questo articolo è esaurito. Il tempo di consegna è di solito una settimana, ti informeremo se risulta essere diverso.
Spedito gratuitamente
La spedizione è gratuita. Non ci sono costi di spedizione. Basato sulla consegna in Italia.
Kenmerken en specificaties
Overige kenmerken | |
| Gewicht | 2,3 kg |
| Koffer | Doos |
| Softgrip | Ja |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 18 volt |
| Accu soort / type | Li-Ion |
| Aantal accu's | Geen |
| Motor type | 4-polig |
Schroevendraaier kenmerken | |
| Toerental | 4000 tpm |
| Aansluiting/opname | 1/4 |
| Automatische aanvoer | Ja |
| Max. dikte schroeven | 4 mm |
| Max. lengte schroeven | 75 mm |
| Diepte instelling | Ja |

