Makita Dfr550zj
Geschikt voor het bevestigen van gipsplaten op metalstuds. Langer werken op een volle accu door energiezuinige 4-polige motor. Lichter door Lithium-ion technologie. Al vanaf 16 mm vanaf de wand schroeven waardoor perfect inzetbaar bij schroefwerk in hoeken. Fijn-instelling zonder extra gereedschap. Verlengstuk verkrijgbaar voor ergonomisch schroeven in vloeren en plafonds (artikelnummer 194500-1).
Codice articolo
Makita Dfr550zj
Kruis.nl code: 344375
Makita code: DFR550ZJ
Kruis.nl code: 344375
Makita code: DFR550ZJ
Bestellen
€ 263.52
Prezzo IVA incl
Prezzo IVA incl
In magazzino
Ordinato oggi prima delle 15:00, spedito lo stesso giorno. È possibile ritirare immediatamente il prodotto presso il nostro negozio di Rotterdam.
Spedito gratuitamente
La spedizione è gratuita. Non ci sono costi di spedizione. Basato sulla consegna in Italia.
Kenmerken en specificaties
Overige kenmerken | |
| Gewicht | 2,3 kg |
| Koffer | Systainer |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 18 volt |
| Accu soort / type | Li-Ion |
| Aantal accu's | Geen |
Schroevendraaier kenmerken | |
| Toerental | 4000 tpm |
| Aansluiting/opname | 1/4 |
| Automatische aanvoer | Ja |
| Max. dikte schroeven | 4,2 mm |
| Max. lengte schroeven | 55 mm |
| Diepte instelling | Ja |
Bijzonderheden
Leveromvang : Mbox.
Aggiungere?
Makita Oplader Dc18rc


€ 62.22


