Makita Gf600se
Compact formaat ideaal voor nauwe ruimten. Diepteregeling instelbaar zonder gereedschap. Speciaal ontworpen neusstuk voor beter zichtbaarheid op het werkstuk. Uitgerust met LED verlichting voor efficiënt werken in donkere ruimten.
Codice articolo
Makita Gf600se
Kruis.nl code: 868682
Makita code: GF600SE
Kruis.nl code: 868682
Makita code: GF600SE
Bestellen
€ 573.40
Prezzo IVA incl
Prezzo IVA incl
Su ordinazione
Questo articolo è esaurito. Il tempo di consegna è di solito una settimana, ti informeremo se risulta essere diverso.
Spedito gratuitamente
La spedizione è gratuita. Non ci sono costi di spedizione. Basato sulla consegna in Italia.
Kenmerken en specificaties
Overige kenmerken | |
| Afmeting LxBxH | 305 x 90 x 266 mm |
| Gewicht | 2,2 kg |
| Koffer | Ja |
| Softgrip | Ja |
| Geluidsdrukniveau (LpA) | 93 dB(A) |
| Ingebouwde verlichting | Ja |
Spanning en vermogen | |
| Accu inhoud | 1,0 Ah |
| Spanning | 7,2 volt |
| Accu soort / type | Li-Ion |
| Aantal accu's | 2 |
Tacker kenmerken | |
| Max. lengte spijkers | 65 mm |
| Lader capaciteit | 100 stuks |
Bijzonderheden
Leveromvang: Oplader DC07SA, Accu BL7010 7,2V 1,0Ah (2 st), Koffer, Veiligheidsbril, Inbussleutel 4,0mm, Inbussleutel 3,0mm, Inbusbout M4x8mm, Nageladapter, Neusadapter

