Makita Djr360zk
Dé absolute krachtpatser: het gemak van 18 V, de kracht van 36 V. Voorzien van twee instelbare toerentallen afgestemd op hout en metaal. Zaagt sneller en rustiger dankzij de vormgeving van het nieuwe krukmechanisme. Meer zaagsnedes door langere standtijd als gevolg van minder stroomverbruik. Extra verstevigde aanslag en met snelklem gemakkelijk te verstellen. Makkelijke eenhandszaagwissel: middels kliksysteem en zonder gereedschap. Beter beschermd tegen het binnendringen van stof en vocht. Voorzien van ledverlichting voor beter zicht. Standaard uitgerust met een draaghaak om de machine gemakkelijk aan bijvoorbeeld een steigerbuis op te hangen.
Codice articolo
Makita Djr360zk
Kruis.nl code: 767098
Makita code: DJR360ZK
Kruis.nl code: 767098
Makita code: DJR360ZK
Bestellen
€ 263.52
Prezzo IVA incl
Prezzo IVA incl
Su ordinazione
Questo articolo è esaurito. Il tempo di consegna è di solito una settimana, ti informeremo se risulta essere diverso.
Spedito gratuitamente
La spedizione è gratuita. Non ci sono costi di spedizione. Basato sulla consegna in Italia.
Kenmerken en specificaties
Overige kenmerken | |
| Gewicht | 4,2 kg |
| Koffer | Ja |
| Softgrip | Ja |
| Softstart | Ja |
| Motorrem | Ja |
| Ingebouwde verlichting | Ja |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 18 volt |
| Accu soort / type | Li-Ion |
| Aantal accu's | Geen |
| Motor type | Koolborstelloos |
Decoupeerzaag kenmerken | |
| Max. aantal slagen | 3000 per minuut |
| Zaagslaglengte | 32 mm |
| Max. zagen in hout | 255 mm |
| Max. zagen in staal | 130 mm |
| Sleutelvrij wisselsysteem | Ja |
Bijzonderheden
Leveromvang : Reciprozaagb 150 met. S922EF, Reciprozaagblad Bi-m 152mm in koffer.
