Makita Dce090zx1
Krachtige, compacte 2x18 V doorslijper met een doorslijpschijf van 230 mm. Ideaal voor het aanleggen van o.a. terrassen, vijvers of natuursteenvloeren. Standaard voorzien van een wateraansluiting voor de binding van het schadelijke kwartsstof. De krachtige koolborstelloze motor levert 1,25 Kw aan vermogen. Maximale slijpdiepte van 88 mm. Door compact formaat zeer wendbaar en makkelijk in gebruik. Stil en milieuvriendelijk door het gebruik van Lithium-ion accu. Optioneel verkrijgbaar: 988394610 kunststof waterdruktank.
Codice articolo
Makita Dce090zx1
Kruis.nl code: 490317
Makita code: DCE090ZX1
Kruis.nl code: 490317
Makita code: DCE090ZX1
Bestellen
€ 564.86
Prezzo IVA incl
Prezzo IVA incl
Su ordinazione
Questo articolo è esaurito. Il tempo di consegna è di solito una settimana, ti informeremo se risulta essere diverso.
Spedito gratuitamente
La spedizione è gratuita. Non ci sono costi di spedizione. Basato sulla consegna in Italia.
Kenmerken en specificaties
Overige kenmerken | |
| Afmeting LxBxH | 560 x 243 x 285 mm |
| Gewicht | 6,4 kg |
| Koffer | Doos |
| Softgrip | Ja |
| Geluidsdrukniveau (LpA) | 103 dB(A) |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 2 x 18 volt |
| Accu soort / type | Li-Ion |
| Aantal accu's | Geen |
| Motor type | Koolborstelloos |
Slijpmachine kenmerken | |
| Maximaal toerental | 6600 tpm |
| Schijfdiameter | 230 mm |
| Toerentalregeling | Nee |
| Spindel | 22,23 mm |
| Asblokkering | Ja |
| Zaagdiepte | 88 mm |
| Schijfrem | Ja |
| Herstart beveiliging | Ja |
| Softstart | Ja |






