Makita Dhs710zj
Dubbel accu systeem: het gemak van 18 V, de kracht van 36 V. Ideaal voor overlangs zagen, schulpen en afkorten. Zaagt soepel en snel door 68,5 mm dik hout. Uiterst geschikt voor 40 mm constructiebalken (houtskeletbouw, wand- en dakraamconstructie, ed.). Hoog werkcomfort dankzij uitstekende machinebalans. Soft grip met anti slip handgreep voor meer controle en extra comfort. Uitwisselbaar met en zonder sterbeveiligde accu's en met een combinatie van de twee.
Codice articolo
Makita Dhs710zj
Kruis.nl code: 416573
Makita code: DHS710ZJ
Kruis.nl code: 416573
Makita code: DHS710ZJ
Bestellen
€ 300.12
Prezzo IVA incl
Prezzo IVA incl
Su ordinazione
Questo articolo è esaurito. Il tempo di consegna è di solito una settimana, ti informeremo se risulta essere diverso.
Spedito gratuitamente
La spedizione è gratuita. Non ci sono costi di spedizione. Basato sulla consegna in Italia.
Kenmerken en specificaties
Overige kenmerken | |
| Afmeting LxBxH | 356 x 217 x 298 mm |
| Gewicht | 4,5 kg |
| Koffer | Systainer |
| Softgrip | Ja |
| Asblokkering | Ja |
| Softstart | Ja |
| Motorrem | Ja |
Zaag prestaties | |
| Zaaghoogte bij 90° (max) | 68 mm |
| Zaaghoogte bij 45° (max) | 49 mm |
| Diameter zaagblad | 190 mm |
| Asgat zaagblad | 30 mm |
| Onbelast toerental (max) | 4800 tpm |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 2 x 18 volt |
| Accu soort / type | Li-Ion |
| Aantal accu's | Geen |
| Motor type | 2-polig |
Bijzonderheden
Leveromvang: Mbox nr.4, Zaagb hout 190x30x2,0 12T 20g, Breedtegeleider, Stofafzuigmondstuk, Inbussleutel



